Cilt Bakımı

Saç Bakımı

Vücut Bakımı


SU SİMYASINA TESLİM DIESEL PLAJ ŞIKLIĞI
Bazıları seksi bazıları cool durmayı tercih eder... Bu sezon Diesel mayo koleksiyonu, Su simyasından esinlenerek serinlik hissi uyandırıyor…

Diesel Mayo ve Bikini

Ünlü İtalyan Markası Diesel, 2010 Mayo Koleksiyonu’ndaki cool tasarımlarına hakim olan canlı renklerle yazın enerjisini plajlara taşıyor… Yeni sezonda Su konseptiyle ön plana çıkan Diesel mayoları bayan ve erkek koleksiyonunda su’yun simyasından esinlendi.


Su’dan esinlenen grup mavi ve gök mavisi tonlarıyla serinlik hissi yaratıyor. Suyun simyasından yola çıkan grupta damla ve su sıçramış hissi veren efektler ön plana çıkıyor.

Diesel Mayo ve Bikini

Diesel, farklı modellerin yanı sıra, hem bayan hem de erkek koleksiyonundaki tasarımlarda kullandığı çizgi ve grafik desenleriyle, plajlara ayrı bir hava estiriyor.

Diesel ayrıca, erkek koleksiyonunda şort mayo alternatifleri ile hediye arayışında olanlara farklı bir hediye alternatifi de sunuyor.

Yeni sezon için iddialı renk ve tasarımlardan oluşan özel bir mayo koleksiyonu hazırlayan Diesel, pembe, marin tarzı çizgili bikiniler, straplez üstler gibi renk ve model seçenekleri de sunuyor.

Diesel Mayo ve Bikini
     Yorum Ekle
Konu SU SİMYASINA TESLİM DIESEL PLAJ ŞIKLIĞI  
Ad Soyad  
e-mail  
Yorum  
       
         
       
      
www.dogadangelenguzellik.com e-mail
Sorularınız için lütfen mail atınız.Sitemiz sizleri bilgilendirmek amacıyla çeşitli kaynaklardan yararlanarak hazırlanmıştır. Kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez.
www.dogadangelenguzellik.com    mail:
dgg@dogadangelenguzellik.com


Bitkisel Bakım, Cilt Bakımı    Toplist